Jak křehká komodita je zdraví, si často uvědomíme až když stojíme ve frontě v lékárně a pohled nám padne na stěnu potisknutou textem: „Zdravý člověk má tisíc přání, nemocný jen jediné.“ Projektem Naděje chceme pomoci Nadaci pro transplantace kostní dřeně jedno takové přání plnit a darovat naději někomu, kdo je odkázán na pomoc druhých. Budeme moc rádi, když vás tóny písně, která vznikla na strunách kytary kapely Emoce přivedou k myšlence, že je na světě někdo, kdo možná právě na vaši pomoc čeká. Když vás vizuální podnět videoklipu přijme zamyslet se nad tím, jestli pomoc druhým je něco, co Vás naplňuje.

Záměrem projektu není Vás za každou cenu přesvědčit abyste vstoupili do Registru dárců kostní dřeně, navíc ne každý má tuto možnost. Cílem je šířit osvětu o tom, co Registr dárců vlastně je a jak je důležité další členy získat. Budeme rádi, když se k nám přidáte a pomůžete nám myšlenku šířit dále. Věříme tomu, že když pošlete do světa kus dobra, zase se k vám kus dobra vrátí.

Možností, jak darovat naději, je několik:
• Vstup do Registru
• Finanční příspěvek na účet Nadace
• Vlastní nápad na projekt, který by Nadaci pomohl
• Šíření informace o tom, že Registr potřebuje více dárců, sdílení videoklipu

*již brzy více informací v záložce DARUJ NADĚJI

Jsme obyčejní lidé, kteří každý den chodí do zaměstnání, které nám umožňuje zaplatit účty za nájem či elektřinu, obohatit si život dobrým jídlem či kvalitní kulturou. Máme dokonce i to štěstí, že nás naše povolání baví. Ale dělat něco, co má opravdu smysl, to je pro nás projekt Naděje. Pokud to máte stejně, přidejte se k nám. Podpořte náš projekt nebo ho doplňte o vlastní myšlenky. Děkujeme.

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota,
že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“

- Václav Havel -